GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Figurin 1171191
nr 117 1191
Figurin
Berlin, 1800-tal, (skador), H23
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 4 februari 2002
Figurin
nr 117 1191
Figurin
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 650 kr |
måndag 4 februari 2002 |